BIZNES Farmacja

Recepta na sukces w farmacji – rusza kolejna edycja programu dla studentów!

Data publikacji: 2016-11-14
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Recepta na sukces w farmacji – rusza kolejna edycja programu dla studentów!
Kategoria: BIZNES, Farmacja

Rozpoczyna się 3 edycja „RECEPTY na sukces w farmacji”. Celem programu jest wspieranie studentów w świadomym rozwoju ich ścieżki zawodowej, pomoc w znalezieniu satysfakcjonującego środowiska pracy oraz stałe podnoszenie prestiżu zawodu farmaceuty.

Recepta na sukces w farmacji – rusza kolejna edycja programu dla studentów! BIZNES, Farmacja - Rozpoczyna się 3 edycja „RECEPTY na sukces w farmacji”. Celem programu jest wspieranie studentów w świadomym rozwoju ich ścieżki zawodowej, pomoc w znalezieniu satysfakcjonującego środowiska pracy oraz stałe podnoszenie prestiżu zawodu farmaceuty.

Już po raz trzeci, Gedeon Richter zaprasza studentów Wydziałów Farmacji z całej Polski do udziału w projekcie „RECEPTA na sukces w farmacji”. Celem programu jest wspieranie studentów w świadomym rozwoju ich ścieżki zawodowej, pomoc w znalezieniu satysfakcjonującego środowiska pracy oraz stałe podnoszenie prestiżu zawodu farmaceuty.

Nie tylko aptekarz

Często spotykamy się ze stereotypem, że student farmacji to przyszły aptekarz. Tymczasem praca w aptece to tylko jedna z możliwych dróg, jaką mogą wybrać osoby kształcące się na tym kierunku. Studia farmaceutyczne dają nie tylko specjalistyczną wiedzę, ale przede wszystkim szansę na pasjonującą pracę. Absolwent farmacji jest pożądanym ekspertem zarówno w środowiskach badawczych, naukowych, firmach farmaceutycznych, ale także branży handlowej czy marketingowej. Wachlarz możliwości jest więc naprawdę szeroki. Chcąc pomóc studentom w świadomym wyborze ścieżki kariery, Gedeon Richter już po raz trzeci organizuje projekt „RECEPTA na sukces w farmacji”.

Odkryj swój potencjał

Tematem przewodnim tegorocznej edycji programu jest odkrywanie w sobie potencjału. Celem spotkań, które odbędą się na trzech Wydziałach Farmaceutycznych Uczelni Medycznych: w Białymstoku, Wrocławiu i Warszawie, jest odnalezienie mocnych stron uczestników i pokazanie, że klucz do sukcesu, to coś więcej niż sama wiedza. Spotkania mają zainspirować studentów do lepszego poznawania siebie oraz swoich kompetencji. Mają także pokazać im różnorodne ścieżki kariery, jakie mogą podjąć oraz dostarczyć skrojonych na miarę narzędzi, które pomogą im w przyszłym rozwoju.

Jednym z prowadzących będzie Olga Kozierowska, trenerka biznesu oraz jeden z najbardziej cenionych mówców motywacyjnych w Polsce. Swoim energetycznym wystąpieniem doda uczestnikom pewności siebie, wzbudzi w nich poczucie odpowiedzialności za swoje życie zawodowe oraz zaszczepi w nich chęć do działania. Studenci otrzymają także możliwość uczestnictwa w warsztacie z planowania kariery. Program przygotowany specjalnie dla nich, dostarczy im wiedzy na temat ich cech osobowości, uświadomi i określi kompetencje oraz pomoże poznać pożądane środowisko pracy. Dzięki temu będą w stanie świadomie obrać satysfakcjonującą ich drogę rozwoju zawodowego.

Recepta na sukces w farmacji 2016/2017

Spotkania odbędą się w trzech miastach – Białymstoku, Wrocławiu i  Warszawie. Zapisy na wydarzenia prowadzone będą poprzez stronę rejestracyjną programu. Ze spotkania w Warszawie będzie nadawany livestreaming – relacja video na żywo, dostępna na nowopowstałym profilu „RECEPTY na sukces w farmacji” na Facebooku. Dzięki temu każdy zainteresowany będzie mógł uczestniczyć w tym wyjątkowym spotkaniu.

 

W ramach tegorocznej edycji zostanie także przeprowadzona debata „Farmaceuta 2025 – perspektywa oczami studentów”. Do udziału w dyskusji prowadzonej przez doświadczoną moderatorkę, prezenterkę telewizyjną oraz dziennikarkę – Iwonę Schymallę, zaproszeni zostaną przedstawiciele studentów ze wszystkich wydziałów farmacji w Polsce. Celem debaty jest chęć poznania ich opinii na temat przyszłości zawodu farmaceuty, możliwych dróg rozwoju, zmian oraz wyzwań, jakie mogą na nich czekać. 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Recepta na sukces w farmacji – rusza kolejna edycja programu dla studentów! BIZNES, Farmacja - Rozpoczyna się 3 edycja „RECEPTY na sukces w farmacji”. Celem programu jest wspieranie studentów w świadomym rozwoju ich ścieżki zawodowej, pomoc w znalezieniu satysfakcjonującego środowiska pracy oraz stałe podnoszenie prestiżu zawodu farmaceuty.
Hashtagi: #BIZNES #Farmacja

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES   #Farmacja