Wiadomości branżowe

Koniec z e-papierosami w miejscach publicznych

Około 3% Polaków używa e-papierosów. Jedni dlatego, że chcą rzucić palenie, drudzy ? bo według przepisów można je ?palić? dosłownie wszędzie. I choć nie ma jednoznacznych badań na temat szkodliwości e-papierosów, to Ministerstwo Zdrowia podejmuje z nimi walkę.…