Przeziębienie Przeziębienie u niemowląt

Herbatka na przeziębienie dla niemowląt

Herbatka na przeziębienie dla niemowląt Kiedy jesteś przeziębiony, Ty lub Twoje dziecko, pomocne może okazać się picie herbatki na przeziębienie. Jaka to powinna być herbata?

Herbatka na przeziębienie dla niemowląt

Kiedy jesteś przeziębiony, Ty lub Twoje dziecko, pomocne może okazać się picie herbatki na przeziębienie. Jaka to powinna być herbata? Istnieje wiele herbat i ziół, które mogą być pomocne w przeziębieniu. Jeżeli jednak chore jest dziecko, można podawać mu specjalne herbatki dla dzieci, np. herbatkę Hipp na przeziębienie. Taką herbatkę można stosować już od 1-miesiąca życia.

Zawiera ona wyciągi z ziół tradycyjnie stosowane jako domowe środki wspomagające leczenie. Tymianek, mięta i anyż działają wykrztuśnie przy tzw. suchym kaszlu i rozluźniają wydzielinę podczas kataru. Herbatka nie zawiera cukru krystalicznego (sacharozy) ani żadnego dodatku barwników, ani sztucznych aromatów.

Jeśli karmisz dziecko piersią, wystarczy, że Ty będziesz piła taką herbatkę ? substancje aktywne z ziół mogą przechodzić do pokarmu i także działać leczniczo na niemowlę.

hastagi na stronie:

#herbatka na przeziębienie dla niemowląt #herbatka na przeziębienie #przeziebienie u niemowląt #co na przeziębienie dla niemowlaka

A to już wiesz?  Masz alergię czy astmę? Dzięki nowoczesnej medycynie możesz normalnie funkcjonować

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy