Nogi

Pokaż nogi w karnawale!

Informacja prasowa Warszawa, 25 stycznia 2016 r. Pokaż nogi w karnawale! Karnawał to doskonały czas, aby odgrzebać swoje ulubione sukienki, założyć szpilki i wybrać się

Informacja prasowa Warszawa, 25 stycznia 2016 r.

Pokaż nogi w karnawale!

Karnawał to doskonały czas, aby odgrzebać swoje ulubione sukienki, założyć szpilki i wybrać się na imprezy czy bale, których w tym czasie nie brakuje. To także motywacja, aby znaleźć skuteczny sposób na pozbycie się zbędnego owłosienia. Najlepiej pomyśleć przy tej okazji o metodzie dającej trwałe efekty. Wówczas można cieszyć się gładkimi nogami zimą i latem!

Istnieje wiele metod depilacji, niestety nie zawsze skutecznych i spełniających nasze wymagania. Większość albo jest bolesna albo nie daje długotrwałych efektów, a przecież na tym nam najbardziej zależy. Są jednak sposoby, które skutecznie pozwala pozbyć się niechcianych włosków. Jedną z najskuteczniejszych metod pozbycia się owłosienia jest epilacja.

Depilacja czy epilacja?
Metoda epilacji, w odróżnieniu od depilacji, polega na usunięciu włosków wraz z ich cebulkami. W przypadku depilacji usuwane jest owłosienie ponad linią skóry, co oznacza konieczność powtarzania czynności co kilka dni, a w niektórych przypadkach nawet codziennie. Jest to duża uciążliwość i niewygoda, która wiele kobiet doprowadza do szewskiej pasji.

Usunięcie włosów wraz z cebulkami za pomocą lasera to sposób zdecydowanie bardziej skuteczny, oszczędzający nasz czas i nerwy. Zalet tego rozwiązania jest wiele. Nie dość, że pozwala skutecznie uporać się z odrastaniem włosków, to również uniemożliwia ich wrastanie w skórę. Nic więc dziwnego, że zabieg laserowej epilacji staje się obecnie coraz popularniejszy, pomimo konieczności udania się na niego do salonu kosmetycznego.

Laser ma znaczenie
O skuteczności zabiegu epilacji decyduje także to, jakim laserem będzie on wykonywany. Jednym z najbardziej skutecznych urządzeń dostępnych obecnie w salonach kosmetycznych jest laser LinScan, który jako jedyny na świecie oferuje niezwykle szybkie usuwanie włosów, nawet przy dużej powierzchni skóry (zabieg epilacji nóg możemy wykonać już w 15-30 min). Szybko nie oznacza jednak niedokładnie. Technologia linearnego skanowania i dostosowanie parametrów do typu skóry oraz rodzaju włosa zapewnia skuteczne usunięcie niechcianych włosków.

Efekty?
Nawet po pierwszym zabiegu widać wyraźnie, że ilość włosków się zmniejsza. Aby jednak uzyskać optymalne efekty, zabieg należy powtórzyć. To, ile razy trzeba będzie odwiedzić salon kosmetyczny, zależy w głównej mierze od cyklu wzrostu włosów i fototypu skóry, indywidualnego dla każdej osoby. Na kolejny zabieg możemy się umówić, kiedy zauważymy odrastające włoski.

Epilację LinScan można stosować przy każdym fototypie skóry oraz na wszystkich jej partiach. Dodatkowo dzięki systemowi chłodzenia skóry, ta metoda jest praktycznie bezbolesna, a zarazem bardzo skuteczna, dlatego wiele kobiet decyduje się właśnie na ten sposób trwałego usunięcia zbędnego owłosienia.

Listę certyfikowanych gabinetów w całej Polsce, wykorzystujących urządzenia BTL Estetyka można znaleźć na: www.btlestetyka.pl/produkty/fotona/certyfikowane-gabinety.html

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy