Zabiegi Zabiegi kosmetyczne twarzy

INTRACEUTICALS® – ulubiony zabieg gwiazd

Kraków, 28 września 2015 INTRACEUTICALS® – ulubiony zabieg gwiazd Co łączy Madonnę, Evę Longorię, Jennifer Lopez i Justina Timberlake’a? Wszyscy korzystają z ultranowoczesnych zabiegów INTRACEUTICALS®.

Kraków, 28 września 2015

INTRACEUTICALS® – ulubiony zabieg gwiazd

Co łączy Madonnę, Evę Longorię, Jennifer Lopez i Justina Timberlake’a? Wszyscy korzystają z ultranowoczesnych zabiegów INTRACEUTICALS®. To tylko niektóre znane z pierwszych stron gazet gwiazdy zachwycone działaniem terapii tlenowej oraz kosmetyków tej marki.

Tlen, który odmładza i dodaje blasku
Istotą terapii INTRACEUTICALS® jest głębokie nawilżanie twarzy poprzez zastosowanie kwasu hialuronowego. Metoda bazuje na technologii hiperbarycznego tlenu, który przynosi efekt natychmiastowego odmłodzenia i wygładzenia skóry. Prekursorką, a obecnie i ambasadorką tego zabiegu jest Michelle Peck – jedna z najbardziej cenionych kosmetyczek wśród gwiazd światowego formatu.

Przebieg zabiegu
Zabieg stosuje się w oparciu o dwie postacie kwasu hialuronowego – wyjaśnia Ilona Kwas-Brosch z krakowskiej Kliniki VESUNA. Pierwszy z nich – kwas niskocząsteczkowy – przenika do głębszych warstw skóry wraz ze składnikami aktywnymi. Drugi – kwas wielkocząsteczkowy wiąże wilgoć z otoczenia i utrzymuje uczucie nawodnienia skóry. Cały zabieg opiera się na wykorzystaniu zjawiska infuzji, a więc wtłaczaniu cennych składników za pomocą tlenu pod ciśnieniem, dobranym uprzednio do indywidualnych predyspozycji skórnych. – dodaje.

Efekty metody INTRACEUTICALS®
Natychmiastowe uczucie zdrowej i pięknej skóry. Ponadto aktywne związki wprowadzane do skóry regulują jej gospodarkę wodną sprawiając, że staje się sprężysta i odmłodzona. Zastosowany przy zabiegu kwas hialuronowy pozwala uzyskać efekt wypełnienia, liftingu oraz poprawy konturów twarzy. Zabieg przywraca zmęczonej skórze blask, niweluje cienie, pomagając jednocześnie w walce z przebarwieniami.

Codzienna pielęgnacja dla spotęgowania efektów
Dodatkowo aby wydłużyć rezultaty terapii rekomenduje się stosowanie podczas domowej pielęgnacji kosmetyków dopasowanych do indywidualnych potrzeb skóry. W sumie marka proponuje cztery gamy terapii: odmładzającą – Rejuvenate, przeciwzmarszczkową – Atoxelene, rozjaśniającą przebarwienia – Opulence oraz przeciwtrądzikową – Clarity. Kosmetyki proponowane przez markę INTRACEUTICALS® to idealna propozycja dla osób, które chcą w krótkim czasie znacznie poprawić jakość swojej skóry. Zabieg polecany jest szczególnie przed szczególnymi wyjściami – pięknie rozświetla cerę i nadaje jej zdrowego, młodzieńczego blasku.

***
Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii VESUNA to profesjonalne gabinety działające w krakowskich centrach handlowych KROKUS i BONARKA. Od początku istnienia gwarantuje swoim pacjentkom tylko skuteczne i bezpieczne technologie oraz preparaty posiadające zarówno polskie, jak i światowe certyfikaty. Bezpieczeństwo, najwyższa jakość usług oraz innowacyjne metody i najnowsze trendy medycyny estetycznej plasują Klinikę VESUNA wśród najlepszych tego typu placówek w Polsce.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy