Kosmetyki Kosmetyki do ciała

Regeneruje Twoją skórę, kiedy śpisz. Krem ESTELL HQ9

Regeneruje Twoją skórę, kiedy śpisz. Krem ESTELL HQ9

Świeża i wypoczęta cera, młodszy wygląd i odżywiona skóra – taki efekt uzyskasz dzięki kremowi na noc HQ9 od ESTELL. To kosmeceutyk, który został opracowany, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającej cery.

HQ9 to produkt najnowszej generacji, którego skład jest bogaty w najpotrzebniejsze skórze aktywne biologicznie elementy – węglowodany, białka, witaminy, tłuszcze i naskórkowe czynniki wzrostu.
Krem stworzono na bazie liofilizowanego colostrum bovinum, które wzbogacono o substancje będące najnowszymi odkryciami w walce z procesami starzenia i regeneracji skóry. Zawartość jedwabiu, protein pereł, czystego kolagenu, kwasu hialuronowego i kawioru oprócz zbawiennego działania na zmarszczki i efekty starzeniowe wpływa także na wyrównanie kolorytu skóry.

Wysokie stężenie naskórkowego czynnika wzrostu (EGF – Epidermal Growth Factor) powoduje regresję procesów starzenia się skóry, wiązanie wody w naskórku i wzmacnianie naczyń krwionośnych. Ta intensywnie działająca substancja zwalcza także wolne rodniki oraz wpływa na syntezę kolagenu, a co za tym idzie – przywraca skórze blask i promienny wygląd.

Każdy słoiczek kremu ESTELL kryje receptę na piękną i młodą cerę. To wyjątkowa kompozycja innowacyjnych składników, które zmienią Twoją codzienną pielęgnację w profesjonalne zabiegi dermokosmetyczne.

Wszystkie kosmetyczne nowości ESTELL aprobowane przez lekarzy z warszawskiej kliniki są dostępne w jej siedzibie przy ul. Bielańskiej 12.

***
Klinika Medycyny Estetycznej ESTELL

Klinika Medycyny Estetycznej ESTELL, należąca do Grupy ENEL-MED, oferuje usługi z zakresu medycyny i ginekologii estetycznej, chirurgii plastycznej oraz kosmetologii. Zespół kliniki stanowią certyfikowani lekarze medycyny estetycznej, posiadający specjalizacje m.in. z zakresu onkologii, chirurgii plastycznej, ginekologii, czy też dermatologii. Wszystkie zabiegi w ESTELL wykonywane są na najnowocześniejszym sprzęcie, rekomendowanym przez najwyższej klasy specjalistów. Klinika ESTELL mieści się w budynku Senator przy ulicy Bielańskiej 12 w Warszawie. Szczegółowe informacje dotyczące oferty ESTELL dostępne są na stronie estell.pl oraz na Facebooku.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy