Włosy

Studniówka, bal karnawałowy czy kolacja w gronie znajomych?

INFORMACJA PRASOWA

Warszawa, 20 stycznia 2015

Zakręć się z MPM

Studniówka, bal karnawałowy czy kolacja w gronie znajomych? Tak naprawdę, każda okazja to dobry powód do wyjątkowej stylizacji. W przygotowaniu idealnych loków pomogą produkty firmy MPM: spiralna lokówka MLO-06, lokosuszarka MLW-04
lub prostownica MPR-06.

Gdy pojawia się dylemat, jaką oryginalną fryzurę wybrać na wyjątkową okazję, często pierwsza myśl, jaka przychodzi do głowy to loki. Nic dziwnego ? kręcone włosy są bardzo kobiece i praktycznie nigdy nie wychodzą z mody. Wbrew pozorom ułożenie idealnych loków wcale nie jest tak trudne, jak by się mogło wydawać, pod warunkiem zastosowania paru zasad i doboru odpowiedniego sprzętu.

U osób, których włosy wykazują średnią lub małą podatność
na stylizację, najlepiej sprawdzi się lokówka MLO-06. Dzięki spiralnej osłonie, która zapewnia precyzyjny i trwalszy skręt, nawet trudne w układaniu kosmyki zmienią się w efektowne loki. Dodatkowo, ceramiczna powłoka jest ?śliska? co ułatwia pracę
i wygładza fryzurę.

Jednak należy pamiętać, że lok lokowi nierówny. Osoby posiadające mocno kręcone włosy lub falowane z tendencją
do puszenia się powinny wybrać lokosuszarkę MLW-04. Pozwala ona wykonywać dwie czynności jednocześnie: suszenie i układanie. Urządzenie sprawia, że drobne loki i fale zmieniają się w gładkie kosmyki o grubszym skręcie. Ponadto, bez względu na rodzaj włosów, zastosowanie tego produktu zapewnia zwiększenie objętości i uniesienie fryzury od nasady.

Kolejnym sposobem stworzenia ciekawych loków jest użycie prostownicy MPR-06. By urządzenie do prostowania włosów pomogło w osiągnięciu efektu naturalnych skrętów, należy zacisnąć płytki
na kosmyku i obracać wokół własnej osi w kierunku ?do siebie?, jednocześnie stopniowo przesuwając prostownicę w dół.

Pomysłów na fryzury i możliwości jest prawie tyle ile włosów na głowie. Jednak, bez względu na wybór rodzaju skrętu oraz użyty sprzęt, należy pamiętać o paru uniwersalnych zasadach. Zagwarantują one fryzurze trwałość oraz zabezpieczą włosy przed skutkami gorącej temperatury:
? Wydzielenie odpowiedniej wielkości pasma do termo-stylizacji
? Dobranie odpowiedniej temperatury do rodzaju włosów
? Podpięcie skręconych kosmyków do wystygnięcia
? Rozczesanie włosów dopiero wtedy, gdy ostygną
? Spryskanie gotowej fryzury małą ilością lakieru, żeby nie obciążyć zbytnio włosów

Lokówka ceramiczna MLO-06

Cena: 59 zł
Opis:
? Ceramiczna powłoka lokówki
? Osłona modelująca ułatwia samodzielne kręcenie loków
? Średnica lokówki 20 mm
? Lampka kontrolna podłączenia do sieci
? Obrotowy przewód zasilający
? Szybkie nagrzewanie ? gotowa do użycia w 40 sekund po podłączeniu do prądu
? Nienagrzewająca się końcówka i osłona modelująca
Parametry techniczne:
? Zasilanie: 220-240 V 50 ~Hz
? Moc 30 W

Obrotowa lokosuszarka do włosów MLW-04

Cena: 95 zł
Opis:
? Dwa kierunki obrotu szczotek
? 2-stopniowa regulacja prędkości i temperatury
? Funkcja jonizacji
? Obrotowy przewód zasilający
? Lampka kontrolna pracy urządzenia
? Nawiew zimnego powietrza
Parametry techniczne:
? Zasilanie: 220 ? 240 V ~50Hz
? Moc: 1000 W

Prostownica z etui MPR-06

Cena: 65 zł
Opis:
? Tytanowe sprężynujące płytki zwiększające docisk
? Regulacja temperatury w zakresie: 120 ? 200oC
? Ceramiczna grzałka
? Lampka kontrolna termostatu
? Obrotowy przewód zasilający
Parametry techniczne:
? Zasilanie: 220 ? 240 V ~50 Hz
? Moc: 40 W

MLO-06

MPR-06C

MLW-04

##

Informacje na temat firmy MPM
Firma MPM (dawniej MPM Product) powstała w 1989 roku. Jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą oferującą klientom wysokiej jakości produkty AGD charakteryzujące się ciekawym wzornictwem oraz dobrą ceną. Swoją ofertę kieruje do osób, które przy zakupie urządzeń AGD kierują się zdrowym rozsądkiem- nie chcą płacić wygórowanej ceny, nie obniżając wartości produktu. W początkowym okresie asortyment firmy ograniczał się do produkowanego we współpracy z angielską firmą Stix czajnika bezprzewodowego Samba oraz innych modeli czajników.

Zainteresowanie rynku wpłynęło na stopniowe powiększenie się oferty o kolejne urządzenia, takie jak roboty kuchenne czy termowentylatory. Obecnie w asortymencie firmy MPM znajduje się niemal 250 zmechanizowanych produktów do kompleksowego wyposażenia kuchni oraz innych pomieszczeń domowych. Producent oferuje urządzenia do gotowania i przyrządzania posiłków, takie jak blendery, roboty kuchenne i opiekacze; urządzenia do pielęgnacji włosów i ciała, m.in. suszarki i prostownice do włosów; wentylatory, grzejniki i klimatyzatory; odkurzacze oraz urządzenia dużego AGD. Produkty te sprzedawane są na terenie całego kraju w większości sklepów i marketów ze sprzętem AGD.

Firma cały czas poszerza obszar swojej działalności, zdobywając rynki eksportowe. Obecnie współpracuje z sieciami sprzedaży na terenie Słowacji, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Rumunii, Serbii i Białorusi. Strategią firmy MPM jest stałe rozszerzanie, ulepszanie oraz dopasowywanie oferty do potrzeb konsumentów.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy