Zdrowie

Wakacyjny urlop z X-Formułą dla zdrowia Twojej wątroby

Warszawa, 3 lipca 2018 r. Informacja prasowa Wakacyjny urlop z X-Formułą dla zdrowia Twojej wątroby Wakacje – czas start. Odrywając się od codziennych obowiązków, nie

Warszawa, 3 lipca 2018 r.
Informacja prasowa

Wakacyjny urlop z X-Formułą dla zdrowia Twojej wątroby

Wakacje – czas start. Odrywając się od codziennych obowiązków, nie zapominajmy o regularnym
i kompleksowym wsparciu dla naszego organizmu.

Jeżeli przez cały rok nie przykładaliśmy do tego wagi, lato to dobry okres na wprowadzenie zdrowych zmian, które pomogą nam poczuć się lepiej nie tylko w wakacje. Dlatego pakując się na urlop, pamiętajmy, by mieć pod ręką Hepatil Complex 4w1 z unikalną X-Formułą dla zdrowia Twojej wątroby.

Wakacje to czas, w którym staramy się wypocząć. Korzystając z wolnych chwil, możemy w końcu zastanowić się nad naszym zdrowiem. Jest to dobry moment na to, żeby zadbać o nasz organizm i wątrobę, która przez cały rok pracuje na zwiększonych obrotach. Pomocą może być Hepatil Complex 4w1 – oparty o unikalną kompozycję wartościowych składników, które wspierają kondycję wątroby.

Dbając kompleksowo o ten ważny narząd, wspieramy działanie ponad 500 funkcji. Dzięki wątrobie organizm pozbywa się toksyn, poza tym organ ten wspomaga procesy trawienia i przemiany materii, a także magazynuje niezbędne witaminy A, D i B6 czy żelazo. Dlatego z nową unikalną X-formułą od marki Hepatil zadbaj o odpoczynek dla Twojej wątroby i całego organizmu. Niech wakacyjny czas będzie początkiem regeneracji, która nie skończy się z chwilą, w której opuścimy wakacyjne kurorty
i wrócimy do codzienności.

Unikalna X-Formuła dla zdrowia Twojej wątroby!1, ,3

Hepatil Complex 4w1 to nowy preparat z jedyną na rynku X-formułą, która kompleksowo wspierająca kondycję wątroby, dzięki zawartości czterech składników w 1 kapsułce: fosfolipidów, choliny, witaminy E
i witaminy B6.

Substancje zawarte w kapsułce Hepatil Complex 4w1 są kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania wątroby i organizmu człowieka:
• Fosfolipidy – znajdują się w każdej komórce naszego ciała,
a spożywanie ich buduje błony komórkowe m.in. wątroby.

• Cholina – zadba o to, żeby nawet te mniej zdrowe przekąski, nie zachwiały procesu metabolizmu tłuszczów w organizmie.
• Witamina E – podczas grillowania i ognisk jesteśmy narażeni na obecność dymu, który zawiera w sobie, niekorzystne dla naszego zdrowia, wolne rodniki. Witamina E pomaga nam uchronić się przed ich niszczącym działaniem.
• Witamina B6 – wspiera metabolizm energetyczny komórek, czyli przyczynia się do efektywnej pracy wątroby, która przez cały rok wykonuje bardzo ciężką pracę – w końcu odpowiada za aż 500 funkcji naszego organizmu.

Zalecana dzienna porcja: 3 kapsułki.

Skład zalecanej dziennej porcji:
Składnik Zawartość w 3 kapsułkach % RWS*
Lecytyna sojowa, w tym:
– Fosfolipidy 953 mg
924 mg
Cholina (pochodząca z diwodorocytrynianu choliny oraz fosfolipidów) 84 mg
Witamina E 12 mg 100
Witamina B6 1,4 mg 100
% RWS*– referencyjne wartości spożycia

Wielkość opakowania: 50 kapsułek, Sugerowana cena detaliczna: ok. 19 zł
Wyprodukowano dla: Teva Operations Poland Sp. z o.o.,
ul. Emilii Plater 53 , 00-113 Warszawa

Wprowadzenie produktu wspiera kampania telewizyjna, prasowa i internetowa.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy