Wiadomości branżowe

Wiemy już jak wygląda Grypa

Właśnie dobiegła końca kampania Wielkie poszukiwania Grypy zainicjowana przez markę Gripex?. Za pomocą specjalnej aplikacji umieszczonej na stronie www.portretgrypy.pl, od 14 stycznia 2014 roku, internauci identyfikowali chorobę i tworzyli jej portrety pamięciowe.

Jak Polacy wyobrażają sobie Grypę?

Po miesiącu dociekań, gromadzenia i analizowania nadesłanych rysopisów, wiemy jak wygląda choroba! Najczęściej wskazywane przez Polaków cechy pozwoliły nadać jej ludzki wygląd. Okazało się, że Grypa nosi na głowie rozgorączkowany, czerwony tapir, jej usta są spierzchnięte, a nos zaczerwieniony. Spod zadartego łuku brwi spogląda na nas półprzytomnym spojrzeniem. Dlaczego w ten sposób charakteryzujemy chorobę?

W oczach Polaków Grypa sprawia wrażenie osoby posępnej, ale jednocześnie groźnej, zuchwałej i atakującej z ukrycia. Kiedy człowiek zidentyfikuje w pobliżu tego typu zagrożenie następuje u niego mobilizacja siły oraz gotowość do obrony i walki, niemalże ?na oślep? – mówi psycholog, Marta Żysko-Pałuba. Walka z chorobą powinna być świadoma i celowa. Znając jej objawy, zwycięstwo jest łatwiejsze i możliwe dla każdego! ? dodaje psycholog.

O grypie z przymrużeniem oka

Żartobliwa, nieco groteskowa i angażująca konwencja podejmuje problem choroby poprzez jednoczesne ujawnienie i ośmieszenie jej najbardziej powszechnych atrybutów. Marka Gripex tworząc uniwersalny portret grypy miała na celu zwrócenie uwagi na umiejętność szybkiej i precyzyjnej identyfikacji jej objawów. Natychmiastowe podjęcie odpowiednich kroków może uchronić nas przed rozwojem choroby, dlatego zawsze warto mieć w zanadrzu skuteczny lek.

Gripex? – odpowiedni lek do walki z Grypą

Gripex to wieloskładnikowy lek w tabletce, który szybko zwalcza objawy przeziębienia i grypy, takie jak gorączka, ból głowy, gardła i mięśni, uporczywy kaszel oraz katar. W portfolio USP Zdrowie znajduje się kilka wariantów leku: Gripex?, Gripex? Max, Gripex? Noc, Gripex? Control, Gripex? Hot Activ oraz Gripex? Hot Activ Forte. Różnią się one między sobą formą podania: tabletka, saszetka do przygotowania roztworu doustnego oraz ilością substancji czynnych.

Źródło Gripex. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy