Zdrowie

Enel-Sport wzmacnia zespół z zakresu chirurgii kręgosłupa

Warszawa, 20 października 2017

Enel-Sport wzmacnia zespół z zakresu chirurgii kręgosłupa – do grona specjalistów Kliniki dołącza prof. Jan Podgórski

Absolwent Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, były dyrektor Wojskowego Instytutu Medycznego, prof. dr hab. n. med. Jan Krzysztof Podgórski dołączył do zespołu specjalistów Kliniki Ortopedii i Rehabilitacji Enel-Sport. Od 18 października bieżącego roku prowadzi konsultacje dla pacjentów Kliniki.

Prof. dr hab. n. med. Jan Krzysztof Podgórski to specjalista w dziedzinie neurochirurgii. Dzięki jego wiedzy w diagnostyce i leczeniu operacyjnym zaczęto stosować nowe wartości poznawcze i praktyczne.

Jego szacunek do pacjenta, godne i sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków oraz postępowanie zgodnie z tradycjami zawodu lekarskiego doceniło Polskie Towarzystwo Lekarskie, przyznając mu medal „Gloria Medicinae”, stanowiący wyróżnienie dla dziesięciu najlepszych lekarzy w Polsce. Jest wieloletnim pracownikiem naukowym i akademickim, generałem brygady Wojska Polskiego. Doświadczenie zdobywał w najlepszych zagranicznych ośrodkach.

Profesor Podgórski to człowiek od lat związany z medycyną, posiadający bardzo bogate doświadczenie, o powiększanie którego wciąż dba. Do tej pory pacjenci mogli skorzystać z jego doświadczenia w Szpitalu Centrum Enel-Med, gdzie od wielu lat przeprowadzał m.in. zabiegi operacyjnego leczenia dyskopatii kręgosłupa. To dla nas ogromny powód do dumy, że profesor zdecydował się dołączyć do grona naszych specjalistów. Możliwość współpracy z profesorem Janem Podgórskim będzie dla nas ogromnym wyróżnieniem – mówi dr n. med. Jacek Jaroszewski, Kierownik Medyczny Kliniki Ortopedii i Rehabilitacji Enel-Sport, lekarz Reprezentacja Polski w piłce nożnej.

Konsultacje z prof. Janem Podgórskim będą odbywać się od 18 października w każdą środę w godzinach 17.20-19.20 w Centrum Ortopedii i Rehabilitacji Enel-Sport przy ul. Łazienkowskiej 3 w Warszawie. Zapisy na konsultacje odbywają się za pośrednictwem infolinii pod numerem: 22 161 16 16.

***
Klinika Ortopedii i Rehabilitacji ENEL-SPORT

Klinika Ortopedii i Rehabilitacji ENEL-SPORT, należąca do Grupy ENEL-MED, oferuje usługi z zakresu ortopedii, rehabilitacji i medycyny sportowej dorosłych, dzieci i młodzieży. Zespół medyczny ENEL-SPORT tworzą wybitni specjaliści z całej Polski: lekarze, rehabilitanci i operatorzy, specjaliści cenieni w kraju i zagranicą. Placówki ENEL-SPORT znajdują się w Warszawie przy ul. Łazienkowskiej 3 oraz Myśliwieckiej 4a, a także w Łodzi w Manufakturze (ul. Drewnowska 58). Szczegółowe informacje dotyczące oferty ENEL-SPORT dostępne są na stronie enelsport.pl oraz na Facebooku.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy