Hotele

Odczuwasz przewlekłe zmęczenie, jesteś senna, apatyczna i do tego regularnie boli Cię głowa?

INFORMACJA PRASOWA
Warszawa, luty 2014

(OD)NOWA NA WIOSNĘ

Odczuwasz przewlekłe zmęczenie, jesteś senna, apatyczna i do tego regularnie boli Cię głowa? To może być oznaka przesilenia wiosennego. Kiedy przyroda budzi się do życia po zimie, organizm ludzki często przeżywa szok. Podpowiadamy jak obudzić się z zimowego snu, by wiosną tryskać dobrą energią!

Niedotlenienie organizmu, ograniczony dostęp do światła słonecznego, infekcje i przewlekłe przeziębienia, z którymi borykamy się w okresie jesienno-zimowym, nie służą nikomu. Dlatego paradoksalnie, kiedy pora roku zmienia się na ?lepszą?, nasze ciało wymaga jeszcze większej uwagi.

Jeżeli chcesz być wulkanem energii na wiosnę, to już teraz pomyśl o oczyszczeniu organizmu. Dzięki pozbyciu się toksyn, które nagromadziły się w Twoim ciele podczas zimy, przyspieszysz przemianę materii, poprawisz wygląd cery i ogólne samopoczucie.

Sposobów na oczyszczenie jest wiele. Kuracje ziołowe, diety owocowo ? warzywne czy w końcu głodówki oparte na bazie spożywania dużej ilości wody z cytryną. Wszystko to dość drastyczne metody, nie zawsze bezpieczne, a do tego trudne do przeprowadzenia. Niepowodzenie każdej takiej kuracji może tylko nasilić objawy wiosennej depresji. Dlatego zamiast się katować, zafunduj sobie odrobinę przyjemności. Profesjonalną detoksykację organizmu oferuje wiele obiektów SPA. Tam o specjalne ?odtruwające menu? zadbają profesjonalni kucharze, a Ty dodatkowo będziesz mogła poddać się zabiegom, które poprawią stan Twojego ciała i ducha. Najlepiej wybierz miejsce oddalone od miasta, gdzie będziesz mogła się zrelaksować, oderwać od zgiełku codzienności a jednocześnie oddać w ręce zawodowców. Do tego długie spacery w ?pięknych okolicznościach przyrody? i po 48 godzinach wrócisz jak nowo narodzona. Jedną z takich propozycji jest pakiet ?Wiosenny Powiew Sirocco?, który znajdziecie w ofercie kompleksu rekreacyjno-hotelowego Sobienie Królewskie, położonego 30 km od Warszawy.

Taką odnowę organizmu przed wiosną, możesz zafundować nie tylko sobie, ale również swojemu partnerowi czy przyjaciółce. Dzięki połączeniu przyjemnego z pożytecznym na pewno zwiększysz ilość endorfiny we krwi i zyskasz dobra energię, która pozwoli Ci z uśmiechem przywitać wiosnę i cieszyć się jej urokami.

Więcej na http://www.hotelsobienie.pl/oferty-specjalne/szczegoly?OfferID=27858