Wiadomości branżowe

Oko w oko?z cieniami pod oczami

Cienie, worki i nierówności skóry pod oczami są zmorą kobiet w różnym wieku. Gdy korektor i rozświetlacze nie przynoszą pożądanych efektów z pomocą przychodzi zabieg z wykorzystaniem innowacyjnego żelu TEOSYAL Redensity II®. Produkty TEOSYAL® to innowacyjne preparaty służące do korekcji zmarszczek, produkowane przez szwajcarską firmę

Cienie, worki i nierówności skóry pod oczami są zmorą kobiet w różnym wieku. Gdy korektor i rozświetlacze nie przynoszą pożądanych efektów z pomocą przychodzi zabieg z wykorzystaniem innowacyjnego żelu TEOSYAL Redensity II?.

Produkty TEOSYAL? to innowacyjne preparaty służące do korekcji zmarszczek, produkowane przez szwajcarską firmę TEOXANE, jednego z wiodących producentów wypełniaczy. Odpowiedni dobór składników pozwolił stworzyć produkt, który idealnie nadaje się do pielęgnacji nawet najbardziej wrażliwych okolic twarzy. Żelowy preparat TEOSYAL Redensity II? przeznaczony jest do leczenia okolicy oka. Zawarty w nim kompleks aminokwasów oraz usieciowany kwas hialuronowy pobudza proces odbudowy skóry i namnażania włókien kolagenowych. W jego składzie znajdują się także cenne minerały, cynk, miedź oraz witamina B6.

Zabieg TEOSYAL Redensity II? jest idealnym rozwiązaniem dla osób pragnących przywrócić okolicy oczu świeżość i blask. Jego kompleksowe działanie pozwala odbudować strukturę skóry i zlikwidować cienie. ? mówi dr Agnieszka Drożniak z krakowskiej Kliniki Medycyny Estetycznej i Laseroterapii VESUNA. Dzięki swojej unikalnej formule żel TEOSYAL Redensity II? wypełnia zapadnięcia pod oczami, nie wywierając nacisku na tkanki. W ten sposób minimalizuje się ryzyko wystąpienia obrzęków. Ponadto preparat stopniowo i kontrolowanie pochłania wodę, dzięki czemu na skórze nie powstają nierówności i grudki. Jego zastosowanie jest więc bezpieczne i przynosi bardzo dobre efekty kosmetyczne. ? dodaje. 

Zabieg TEOSYAL Redensity II? może być stosowany na cienie pod oczami, również te, które powstały wskutek zapadnięcia tkanek podporowych okolicy oczu, dolinę łez, fałdę powiekowo-policzkową, niewielkie worki pod oczami oraz delikatne zmarszczki. Żel zawiera lidokainę, która wraz z powierzchniowym znieczuleniem skóry sprawia, że  efekt zabiegu utrzymuje się przez około 12 miesięcy.


dostarczył infoWire.pl

Źródło VESUNA. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy