Wiadomości branżowe

Przywróć swojej skórze młodzieńczą świeżość i blask!

Codzienna pielęgnacja skóry to podstawa zdrowego i młodego wyglądu. Z wiekiem jednak cera traci blask i elastyczność, a kremy i maski nawilżające nie przynoszą pożądanych rezultatów. Wówczas efekt dogłębnego nawilżenia, rozświetlenia i ujędrnienia skóry twarzy, szyi i dekoltu można uzyskać dzięki serii zabiegów TEOSYAL Redensity I® Light

Codzienna pielęgnacja skóry to podstawa zdrowego i młodego wyglądu. Z wiekiem jednak cera traci blask i elastyczność, a kremy i maski nawilżające nie przynoszą pożądanych rezultatów. Wówczas efekt dogłębnego nawilżenia, rozświetlenia i ujędrnienia skóry twarzy, szyi i dekoltu można uzyskać dzięki serii zabiegów TEOSYAL Redensity I? Light Filling?.  

Innowacyjne połączenie nieusieciowanego kwasu hialuronowego i mezoterapii pozwala skutecznie odbudować strukturę skóry i zwiększa jej zdolność do odbijania światła. Formuła oparta o naturalnie występujący w skórze kwas hialuronowy pomaga przywrócić prawidłową gęstość skóry właściwej i zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia. W efekcie cera jest rozświetlona, a skóra odzyskuje sprężystość. Zawarte w preparacie aminokwasy, minerały i witaminy zapewniają przebudowę i regenerację komórek. Zabieg zapewnia także ochronę antyoksydacyjną. 

Wraz z wiekiem zmniejsza się ilość włókien elastynowych odpowiadających za napięcie skóry, pojawiają się zagłębienia. W tych miejscach skóra traci zdolność odbijania światła, widoczne są cienie, które sprawiają, że wyglądamy starzej. Zabieg TEOSYAL Redensity I? Light Filling? jest zatem odpowiedzią na potrzeby skóry dojrzałej ? mówi dr Agnieszka Drożniak z krakowskiej Kliniki Medycyny Estetycznej i Laseroterapii VESUNAWidoczna poprawa gęstości skóry i jej głębokie nawilżenie sprawia, że ciemne obszary zanikają. Następuje wygładzenie rysów twarzy i poprawia się stan skóry. O doskonałych efektach estetycznych świadczy fakt, że 100% pacjentów, którzy skorzystali z innowacyjnego zabiegu jest gotowa, by wykonać go ponownie. ? dodaje. 

Formuła preparatu została wzbogacona o lidokainę, która pozwala zminimalizować bolesność iniekcji. Pierwsze efekty poprawy struktury skóry widoczne są już po jednym zabiegu. 

 


dostarczył infoWire.pl

Źródło VESUNA. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy