Produkty Wiadomości branżowe

Olej z kryla kontra tran z ryb czlyi wybierz Omega-3 dla serca, wzroku i pamięci

Bądź zdrów jak kryl! O-Krill 3TM: dla serca, wzroku i pamięci Olej z kryla kontra olej z ryb Preparaty zawierające olej z kryla antarktycznego coraz

Bądź zdrów jak kryl!

O-Krill 3TM: dla serca, wzroku i pamięci

Olej z kryla kontra olej z ryb
Preparaty zawierające olej z kryla antarktycznego coraz częściej zastępują te, których głównym składnikiem jest olej z ryb. Nie bez przyczyny. To właśnie tłuszcz z tego małego skorupiaka zawiera najczystszą i najlepiej przyswajalną formę Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych Omega-3. W przeciwieństwie do oleju rybiego, kwasy zawarte w oleju z kryla całkowicie rozpuszczają się w wodzie, są łatwo wchłanialne, lekkostrawne i nie pozostawiają rybiego posmaku. Nie bez znaczenia jest też fakt, że ocean antarktyczny, z którego wyławia się kryla, uważany jest za najczystszy akwen świata, dzięki czemu pozyskiwany z kryla olej jest całkowicie wolny od zanieczyszczeń.

Co więcej, olej z kryla jest bogaty w astaksantynę – najsilniejszy antyutleniacz, jaki możemy dostarczyć organizmowi do walki z wolnymi rodnikami – 800 razy aktywniejszy niż koenzym Q10, 500 razy silniejszy od witaminy E oraz 40 razy skuteczniejszy niż beta-karoten!

Ekologicznie czysty i świetnie przyswajalny olej z kryla antarktycznego zawarty jest w kapsułkach nowego, dostępnego od niedawna w Polsce, suplementu diety O-Krill 3TM.

O-Krill 3TM to nowość na polskim rynku. Polecany jest osobom zapracowanym, którym ze względu na tempo życia trudno zadbać o zbilansowaną dietę, a także tym, którzy nie przepadają za rybami czy owocami morza ? w tym dzieciom powyżej 2 lat oraz kobietom w ciąży, które miewają wyostrzony zmysł smaku.

Codzienna dawka oleju z kryla w preparacie O-KRILL 3? jest wsparciem:

Dla serca – pozwala utrzymać prawidłowe ciśnienie krwi i zabezpieczyć system sercowo-naczyniowy.
Dla mózgu – wspomaga rozwój i funkcjonowanie mózgu, zmniejsza stres i ma pozytywny wpływ na zachowanie i nastrój.
Dla wzroku – pomaga utrzymać wzrok w dobrej kondycji oraz zabezpiecza siatkówkę oka przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych (UV).

Suplement diety O-Krill 3TM jest w pełni bezpieczny i ekologicznie czysty. Na jakość preparatu wpływa miejsce połowu kryla (ocean antarktyczny), które każdy może łatwo sprawdzić. Wystarczy wejść na stronę www.okrill.pl i wpisać numer partii znajdujący się na dnie każdego opakowania ? w ten sposób zostanie wskazana dokładna lokalizacja połowów kryla, z którego pozyskano olej użyty w danym preparacie.
O-Krill 3TM dostępny jest na www.suplementymbm.pl oraz w aptekach i sklepach zielarskich.

Skład w jednej kapsułce O-Krill 3TM:
Olej z kryla antarktycznego (Euphausia superba): 500 mg
w tym:

Fosfolipidy: 200 mg
Kwasy omega-3: 110 mg
Kwas eikozapentaenowy (EPA): 60 mg
Kwas dokozaheksaenowy (DHA): 27,5 mg
Astaksantyna: 40 mcg
Kwasy omega-6: <10 mg Kwasy omega-9: 40 mg Witamina A: 20 mcg Witamina E: 100 mcg Sposób użycia: 1 ? 2 kapsułki dziennie Cena: 90 zł (opakowanie 60 kaps.) O-KRILL3_packshot

ANL00508.jpg

Kryl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy