Wiadomości branżowe

Pogromcy Grypy poszukiwani

Czy bierzesz Grypę na klatę a siła to Twoje drugie imię? Czy może jesteś ucieleśnieniem sprytu i pokonujesz chorobę z prędkością światła? Uczestnicy Wielkiego poszukiwania Grypy udowodnili już, że potrafią podejść do tej choroby z dystansem. W pierwszym etapie kampanii, marka Gripex® należąca do portfolio USP Zdrowie, z pomocą internautów

Czy bierzesz Grypę na klatę a siła to Twoje drugie imię? Czy może jesteś ucieleśnieniem sprytu i pokonujesz chorobę z prędkością światła? Uczestnicy Wielkiego poszukiwania Grypy udowodnili już, że potrafią podejść do tej choroby z dystansem. W pierwszym etapie kampanii, marka Gripex? należąca do portfolio USP Zdrowie, z pomocą internautów zidentyfikowała chorobę. Teraz czas na stawienie czoła wrogowi i znalezienie jej Pogromcy. 14 marca 2014 ruszyła kolejna odsłona kampanii pod nazwą Pogromcy Grypy.

Od 14 marca 2014 roku na stronie internetowej www.pogromcy-grypy.pl dostępna jest aplikacja, która umożliwia Internautom rozwiązanie specjalnie przygotowanego psychotestu. Dowiedzą się z niego, czy potrafią skutecznie pokonać Grypę i czy powinni utożsamiać się z potężnym Gryponatorem, szybkim Grupospeedem czy sprytnym Grypointeligentem. Decydujące są tu takie czynniki, jak zdecydowane działanie, błyskawiczna reakcja i bystrość umysłu oraz spryt czy wiedza na temat przeciwnika.

Siła. Szybkość. Inteligencja.

Aplikacja pozwoli ocenić, w jaki sposób zachowują się Polacy, gdy dopadnie ich choroba i jakie podejmują kroki, aby zwalczyć grypę. Akcja potrwa do 31 marca br.

Główne atrybuty Pogromców Grypy czyli Gryponatora, Grupospeeda i Grypointeligenta są odpowiednikami poszczególnych wariantów wieloskładnikowego leku Gripex?, Pozwala on kompleksowo zająć się objawami choroby: obniża gorączkę, zwalcza ból głowy, mięśni oraz katar. W ramach portfolio marki dostępne są: Gripex?, Gripex? Max, Gripex? Noc, Gripex? Control, Gripex? Hot Activ oraz Gripex? Hot Activ Forte. Różnią się między sobą ilością czynnych składników.

Źródło Gripex. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy