Zdrowie

Porady beauty z herbatą w roli głównej

Informacja prasowa Poznań, 26 października 2017 roku Porady beauty z herbatą w roli głównej Piękna cera za sprawą składników, które znajdziesz w kuchni Na zewnątrz

Informacja prasowa
Poznań, 26 października 2017 roku

Porady beauty z herbatą w roli głównej

Piękna cera za sprawą składników, które znajdziesz w kuchni

Na zewnątrz chłód, wilgoć i niskie temperatury, a w domu czy miejscu pracy suche powietrze. To właśnie podczas IV kwartału najczęściej borykamy się z problemami skórnymi – takimi jak niedoskonałości czy niezdrowo wyglądająca cera. Jak temu zaradzić? To nic trudnego! Nie musimy wydawać dużych sum na kosmetyki – do pielęgnacji twarzy wystarczy użyć naturalnych składników np. herbaty. Eksperci Ahmad Tea London przygotowali kilka porad, jak dbać o swój promienny wygląd za sprawą nieocenionego naparu.
1. Piękna i świetlista cera
Codzienne picie zielonej herbaty wpływa korzystnie na metabolizm oraz odżywienie skóry.
W walce o wymarzoną cerę nie stosuj herbaty tylko od środka, ale nałóż ją również na skórę np. pod postacią maseczki. Do jej przygotowania potrzebne Ci będą 3 trzy podstawowe składniki: zielona herbata, woda i jogurt naturalny. Przepis na maseczkę odżywczą jest banalnie prosty.

Składniki:
 2 łyżeczki zielonej herbaty Green Tea Pure Ahmad Tea London
 4 łyżki gorącej wody
 3 łyżki gęstego jogurtu naturalnego
Sposób przygotowania:
Liście herbaty zalej 4 łyżkami gorącej wody. Kiedy napar przestygnie dodaj do niego gęsty jogurt w temperaturze pokojowej. Masę nałóż na twarz i odczekaj 15 minut i zmyj letnią wodą.

2. Skóra wolna od niedoskonałości
Jeśli codziennie toczysz walkę z wągrami i trądzikiem i szukasz skutecznego sposobu na ich zwalczanie, spróbuj maseczki z naturalnych składników. Wystarczy zielona herbata, woda i… glinka, którą możesz nabyć w wybranych drogeriach, sklepach zielarskich i tych ze zdrową żywnością. Własnoręcznie przygotowany kosmetyk, jest również dużo tańszy niż gotowe kosmetyki.

Składniki:
 2 torebki zielonej herbaty Ahmad Tea London
 6 łyżek wody mineralnej niegazowanej.
 8 łyżek glinki w proszku

Sposób przygotowania:
Herbatę zaparz i pozostaw do ostygnięcia. Dodaj ją do glinki. Masę dokładnie rozrób na gładką pastę.
Nałóż ją od razu na skórę i pozostaw na 10 minut. Zmyj letnią wodą. Zabieg powtarzaj co 3 dni.

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.ahmadtea.pl
Więcej informacji o Ahmad Tea London:
Firma Ahmad Tea London powstała dzięki wiedzy i doświadczeniu rodziny, która od czterech pokoleń pieczołowicie czuwa nad procesem uprawy herbaty, przygotowania mieszanek, pakowania oraz dystrybucji. Marka Ahmad Tea London jest symbolem najlepszych herbat. Wnikliwa selekcja i tradycyjne metody ręcznego zrywania liści sprawiają, że herbata zawsze zachowuje świeży i intensywny zapach. Starannie dobrane liście różnych gatunków herbat tworzą wyrafinowane mieszanki o niezapomnianym smaku. Dział jakości kontroluje każdą partię zebranych liści przed rozpoczęciem procesu mieszania, następnie akceptuje gotowe mieszanki przed ich zapakowaniem. Szczegółowa kontrola gwarantuje utrzymanie najwyższej jakości, niepowtarzalnego koloru, zapachu i smaku w każdej filiżance herbaty. Ahmad Tea London oferuje szeroką gamę herbat czarnych, zielonych, czarnych smakowych, zielonych smakowych, naparów owocowych w opakowaniach dla detalu, gastronomi oraz jako ekskluzywne prezenty.
Zapraszamy na nasz fanpage: https://www.facebook.com/AhmadTeaPolska oraz stronę www.ahmadtea.pl
Więcej informacji o LEVANT Foods:
LEVANT FOODS- importer, eksporter i producent najwyższej jakości produktów spożywczych – to firma z ponad 25-letnią tradycją. Odkąd powstała w 1991 r., stała się ważnym partnerem handlowym dla polskich i zagranicznych firm. Dynamiczny rozwój i przemyślana polityka firmy sprawiły, że zaufali nam znani i cenieni światowi producenci artykułów spożywczych, z którymi współpracujemy na zasadach wyłączności. Wysoką pozycję rynkową firmy potwierdzają liczne wyróżnienia, m.in.: uzyskany wielokrotnie tytuł “Gazele Biznesu”, certyfikat D&B – “Przejrzysta firma” oraz członkostwo w Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy