Aktualności

Hokus Pokus, czyli bezpłatne fotometamorfozy

Warszawa, 24.11.2015 r. Hokus Pokus, czyli bezpłatne fotometamorfozy w studiu Vibrostation W najbliższą sobotę, 28 listopada, w godzinach 11:00 – 15:00 odbędzie się kolejne kobiece

Warszawa, 24.11.2015 r.

Hokus Pokus, czyli bezpłatne fotometamorfozy w studiu Vibrostation

W najbliższą sobotę, 28 listopada, w godzinach 11:00 – 15:00 odbędzie się kolejne kobiece spotkanie w Vibrostation Training Studio. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla uczestniczek – w planach m.in. makijażowa metamorfoza, profesjonalna sesja zdjęciowa, konkurs z atrakcyjnymi nagrodami oraz andrzejkowe wróżby.
Za całkowitą metamorfozę uczestniczek wydarzenia odpowiedzialna będzie Małgorzata Banasiak – specjalistka w dziedzinie wizerunku kobiet i autorka bloga „Doradca Piękna”. Dodatkowo każda z pań, która podda się urodowej rewolucji, otrzyma zdjęcie przed i po zmianie, wykonane przez profesjonalnego fotografa, Marię Danilewicz.

W programie przewidziane są także konkursy z nagrodami oraz prawdziwie magiczne, andrzejkowe wróżby i lanie wosku. Oprócz tego, uczestniczki spotkania będą mogły skorzystać z bezpłatnego treningu wibracyjnego na platformach Vibrostation – urządzeniach stosowanych przy procesie spalania tkanki tłuszczowej, poprawie sylwetki i przyspieszeniu metabolizmu. Podczas ćwiczeń na tego rodzaju platformach nie jest wydzielany pot, dlatego panie zainteresowane wypróbowaniem możliwości treningu wibracyjnego, wcale nie będą musiały się do niego przebierać.

Vibrostation Training Studio mieści się w Warszawie przy al. Ken 85, w Galerii Metro Bis (metro Stokłosy). Liczba miejsc na makijaż jest ograniczona, dlatego prosimy o wcześniejsze zarezerwowanie miejsca pod numerem telefonu 606 102 333. Wstęp na wydarzenie oraz wszystkie zaplanowane atrakcje są bezpłatne.

A to już wiesz?  Hamuj raka! Daj szansę płucom!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy