Zdrowie

Nawilżające S.O.S. dla skóry. Zachwyć siebie na lato!

Materiał prasowy Nawilżające S.O.S. dla skóry. Zachwyć siebie na lato! Słońce, plaża, piasek pod stopami…czekałaś na ten czas cały rok. Możesz w końcu założyć ulubione,

Materiał prasowy

Nawilżające S.O.S. dla skóry. Zachwyć siebie na lato!
Słońce, plaża, piasek pod stopami…czekałaś na ten czas cały rok. Możesz w końcu założyć ulubione, zwiewne sukienki i cieszyć się fantastyczną pogodą. Jednak nic tak nie współgra z najlepszą stylizacją jak piękna skóra twarzy. Jak zatem zadbać o cerę, by odwdzięczyła się promiennym i zdrowym blaskiem nawet w trakcie upałów?

Lśnij jak gwiazda – gdziekolwiek jesteś!
Nie zwlekaj i jeszcze przed urlopem zadbaj o właściwe nawilżenie i rozświetlenie swojej cery. Jednym z zabiegów rekomendowanych na lato jest mikrodermabrazja wodna Hydrafacial zwana hollywoodzkim odświeżeniem. Jest to zabieg oczyszczająco-odmładzający przeznaczony dla osób (zarówno kobiet jak i mężczyzn), którym zależy na szybkiej i nieinwazyjnej poprawie wyglądu swojej skóry. „Nowatorskie rozwiązanie technologicznie umożliwia połączenie w jednej kuracji mechanicznego złuszczania i peelingu chemicznego, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie w krótkim czasie spektakularnych efektów pięknej i wyraźnie odmłodzonej skóry. Co więcej z zabiegu korzystać mogą również kobiety w ciąży.” – podkreśla dr Radosław Rzepnikowski z Gabinetu Medycyny Estetycznej FabSkin w Warszawie.

Zastosowanie technologii Hydrafacial to również sposób na uzyskanie szybkiego efektu bankietowego przed ważnym wydarzeniem, ponieważ nie towarzyszy mu okres rekonwalescencji. Skóra staje się wyraźnie wygładzona, a efekt po pierwszym zabiegu utrzymuje się do 7 dni.
Jakich efektów można się spodziewać?
• eliminacja przebarwień, zaskórników, blizn potrądzikowych,
• oczyszczenie porów,
• poprawa kolorytu cery,
• eliminacja nadmiernego rogowacenia naskórka,
• intensywne nawilżanie,
• drenaż limfatyczny,
• odmłodzenie i ujędrnienie skóry.

Więcej na temat zabiegu: www.fabskin.pl
Gabinet Medycyny Estetycznej FabSkin
Ul. Lazurowa 183/86, Warszawa

Materiał powstał przy współpracy z ekspertem –
dr Radosławem Rzepnikowskim
Radosław Rzepnikowski – lekarz z zakresu medycyny estetycznej. Współzałożyciel gabinetu FABSKIN oraz FABDENT.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy