Wiadomości branżowe

Naturalna moskitiera wokół Twojej rodziny – Mosbito na komary dla dzieci

Jak chronić dzieci przed komarami i meszkami? Jak co roku produkty Mosbito służą pomocą – to ochrona w wersji „light”, naturalna alternatywa dla tradycyjnych repelentów. Skuteczne działanie w myśl - „bezwzględne dla komarów łagodne dla Ciebie”  gwarantują delikatne składniki jak olej lawendowy. Mosbito to wyjątkowa na rynku gama produktów na komary,

Jak chronić dzieci przed komarami i meszkami? Jak co roku produkty Mosbito służą pomocą ? to ochrona w wersji ?light?, naturalna alternatywa dla tradycyjnych repelentów. Skuteczne działanie w myśl – ?bezwzględne dla komarów łagodne dla Ciebie?  gwarantują delikatne składniki jak olej lawendowy.

Mosbito to wyjątkowa na rynku gama produktów na komary, chętnie wybierana przez rodziców małych dzieci. W odróżnieniu od innych repelentów nie zawiera substancji podrażniających. Dzięki nowatorskim formom jak plastry odstraszające komary i opaski na komary daje możliwość ochrony bez ciągłego spryskiwania malucha.

Mosbito Baby ? łagodna ochrona dla niemowląt

Mosbito to również tradycyjne formy ochrony w płynie oraz tzw. suchym sprayu,  który od razu wysycha na skórze. Wśród produktów Mosbito na komary dostępna jest ochrona odpowiednia dla niemowląt od 6 miesiąca życia – delikatna Emulsja Mosbito Baby. Produkt został doceniony nagrodą specjalną przyznaną przez Centrum Zdrowia Dziecka w plebiscycie czytelników magazynu ?Dziecko?.

Nowy naturalny sposób na komary ? spirala Mosbito

W tym roku dostępna jest nowość: Spirala odstraszająca komary. Spiralę Mosbito o wygodnym kształcie zawieszki można łatwo przyczepić do roweru, czy wózka dziecięcego.

Skuteczność produktów na komary Mosbito sprawia, że konsekwentnie staje się jedną z najbardziej znanych i stosowanych środków na komary dla dzieci.

Gama produktów Mosbito do nabycia w sprzedaży tradycyjnej oraz internetowej w sklepie producenta: DrogeriaZdrowie.pl

 

 


dostarczył infoWire.pl

Źródło VERCO. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Krótki poradnik zdrowego snu

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy