Wiadomości branżowe

Żel Voltaren MAX? pomaga walczyć z bólem stawów. Teraz z nową trójramienną nakrętką

Żel Voltaren MAX? pomaga walczyć z bólem stawów. Teraz z nową trójramienną nakrętką!

Z myślą o wszystkich seniorach cierpiących na dolegliwości stawowe, marka Voltaren MAX? zmieniła kształt swojej nakrętki. Dzięki oryginalnemu, trójramiennemu kształtowi, nawet osoby z problemami stawowymi dłoni mogą odkręcić tubę w prosty sposób. Nowa nakrętka sprawia, że stosowanie Voltaren MAX?, jedynego żelu bez recepty, który walczy z bólem stawów aż do 12h, stało się jeszcze łatwiejsze!

Choroba zwyrodnieniowa stawów wśród seniorów

Wraz z wiekiem elastyczność i kondycja stawów stale pogarsza się, powodując utratę komfortu i swobody ruchu. Badania przeprowadzone przez TNS Polska potwierdzają, że około 60% polskich seniorów przyznaje, że takie dolegliwości uniemożliwiają im codzienne funkcjonowanie, a wśród blisko 60% osób odczuwających ból stawów zdiagnozowano chorobę zwyrodnieniową stawów1 . Niestety często nie zdajemy sobie sprawy, jak uciążliwe jest życie seniora, który cierpi na zmiany zwyrodnieniowe stawów. Choroba, która bardzo często dotyka stawów dłoni, oprócz stałego bólu, może także powodować nieprzyjemne obrzęki, sztywności oraz zniekształcenie stawów. Nawet najprostsza czynność, jak odkręcanie słoika, butelki, a nawet nakrętki od tuby z lekarstwem, jest dla takiej osoby uciążliwe i kłopotliwe.

Odkręć Voltaren MAX? codziennie rano i wieczorem

W odpowiedzi na problemy stawowe seniorów marka Voltaren MAX? wprowadziła tubę z trójramienną nakrętką. Nowa nakrętka jest łatwiejsza w użyciu, wymaga mniej siły, a jej oryginalny kształt sprawia, że tubę łatwiej jest utrzymać w dłoniach. Voltaren MAX? jest jedynym żelem dostępnym bez recepty, który walczy z bólem stawów aż do 12 h. Oznacza to, że aby cieszyć się swobodą ruchu przez cały dzień, wystarczy posmarować bolące miejsce rano. A jeżeli chcemy spać spokojnie, wystarczy wieczorem użyć żelu Voltaren MAX?, a ten będzie walczyć z bólem przez całą noc.

Voltaren MAX?, jedyny żel bez recepty, który działa aż do 12 h z nową, trójramienną nakrętką, która ułatwia otwieranie tuby osobom z problemami stawowymi dłoni, dostępny jest już w aptekach. Więcej Informacji o żelu Voltaren MAX? oraz kompleksową wiedzę na temat walki z bólem stawów można znaleźć na stronie internetowej www.rozruszajstawy.pl.

1Wyniki badań agencji TNS Polska, przeprowadzone na zlecenie marki Voltaren MAX, wśród losowej, reprezentatywnej grupy mieszkańców Polski powyżej 55 roku życia (500 wywiadów), w ramach badania kwestionariuszowego metodą CATI.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Voltaren MAX. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy